אפליקציה לניהול משימות באופן יעיל

תוכנת ChanJit למחשב מאפשרת לך לנהל משימות במהירות וביעילות לעובד ולמנהל.
ע"י שימוש בממשק חדשני פשוט ונוח ניתן לעבוד בכל שיטת עבודה המתאימה לך או למשרדך תוך כדי ביקורת מירבית על התקדמות ויעילות העבודה.

אחת הבעיות הנפוצות בניהול משימות\משרד הינו מתן תגובה או עדכון בזמן אמת לשינויים הנדרשים בתהליך העבודה.
ChanJit מפשטת את התהליך ונותנת לך אפשרות כעובד או כמנהל להיות מודע בזמן אמת לכל מה שמתבצע בחברה או בסקופ שלך ולהגיב בהתאם.
ממשימות שחרגו מזמנם ולהיפך ועד צווארי בקבוק הגורמים לעיכובים, עם ChanJit כל המידע הרלוונטי החשוב זמין לך בלחיצת כפתור כדי להקל עליך לראות מה חשוב ולבצע שינוים בזמן.

ניהול משימות באופן יעיל


בעזרת חלון המשימות הצף ניתנת אפשרות לעובד לבצע את עבודתו ללא הפרעות וללא התעסקות בנושאים לא רלוונטים כגון כניסה למערכת מורכבת לניהול או דיווח משימותיו.
חלון המשימות יציג לעובד רק את המשימות הרלוונטיות אליו ובדירוג לפי חשיבותם כך שתמיד אפשר לדעת בלחיצת כפתור מה המשימה החשובה ביותר כרגע בה העובד צריך להתרכז, לדווח באופן אוטומטי על התקדמות המשימה, לקבל ולדווח התראות בזמן אמת על התקדמות המשימה או חריגות בזמן.

בדיקת אפקטיביות


ChanJit מאפשרת לך לבדוק את אפקטיביות העבודה והעובדים ע"י ניתוח מדויק של זמן העבודה הכללי במשרד לעומת זמן העבודה האפקטיבי על משימות ובכך מאפשרת לך כמנהל להיות מודע למה שבאמת קורה במשרד וכיצד ניתן לייעל את העבודה.

הסקת מסקנות לעתיד


בעזרת ניתוח השעות שהושקעו בפועל בכל משימה שבוצעה ניתן לשפר את יכולת הערכה למשימות עתידיות וכך לנהל נכון יותר את הזמן בעתיד.

מבט על לשליטה במספר לקוחות, פרויקטים, ספרינטים ומשימות במקביל!


בעזרת פקד חדשני ניתן לראות במבט אחד ובזמן אמת את מצב ההתקדמות במספר פרויקטים, לקוחות, משימות במקביל! לעקוב אחר התקדמות מספר צוותים שונים במקביל, ולבצע שינויים והתאמות בקלות ובמהירות.

תכנון לטווח ארוך או קצר


בעזרת כלים כגון תרשים הגאנט ניתן לתכנן משימות ותלויות במשימות לטווחים שונים של הפרויקט ו\או הספרינטים השונים.

לחזות הצלחות או בעיות מבעוד מועד


בעזרת תרשים ה"מפל" ChanJit מאפשרת לך לחזות הצלחה ביעדים ע"י שימוש בשיטת UserPoints ממתודולוגיית ה Scrum Agile.